ЗНАННЯ, ДОСВІД ТА МОЖЛИВОСТІ


knowlwdgebig


Знання


Наша компанія побудована на накопичених за 170 років знаннях як доставити подорожуючого із пункту А в пункт Б, проте нам всім відомо, що ділові поїздки майже ніколи не обмежуються такою примітивною організацією. Наша експертиза надає можливості заощаджувати річний бюджет компанії, отримувати найкращі пропозиції від безпосередніх постачальників послуг, розробляти і впроваджувати тревел політику компанії, пропонувати найновіші он-лайн рішення для бронювання, консолідувати та аналізувати дані по витратах Вашої компанії і, навіть, змінювати традиційні моделі бронювання Ваших колег. Все разом  - це має величезний позитивний ефект на оптимізацію використання коштів Вашої компанії на ділові поїздки.


Досвід


Незважаючи на потужний технологічний прогрес, що ми демонструємо (HRG Profiles, HRG Portal  із вбудованими он-лайн рішеннями бронювання, контролю витрат і дотримання тревел політики, звітності та аналітики), наші люди залишаються тим, що відрізняє HRG, робить нашу компанію унікальною. Так, насправді,  «Наші люди» - загальновживана фраза. Проте в нашому випадку – вона якнайглибше відповідає сенсу. Кожний з наших колег, від тревел консультанта до Ради Директорів, є основою нашого багаторічного розвитку, кожний з них є одним з найкращих експертів в індустрії: це люди, що живуть своєю роботою, роблячи поїздки для своїх клієнтів безпечними, дешевшими і продуктивними.


Можливості


Ми могли б надати стандартні факти про наш бізнес. На кшталт - ми спеціалізуємось на управлінні витратами на ділові поїздки, консолідації і аналізі даних, задля чого ми розробляємо і впроваджуємо відповідні технології і рішення. Або – наша глобальна мережа складається із 120 країн і 14.000 експертів. Ми також могли б акцентувати Вашу увагу на тому, що 90% наших клієнтів роблять вибір на користь автоматичної пролонгації контрактів, коли мають вибір працювати з іншими партнерами. Всі ці факти не дають справжньої картини, в чому ж полягають наші можливості.

Ці факти не дають уявлення про наше вміння консолідувати дані десятків підрозділів/ юридичних осіб, надаючи чітке розуміння структури витрат компанії в цілому, найкращі умови від безпосередніх постачальників послуг, послідовні і відповідні дані про витрати, уніфіковану процедуру бронювання, погодження та оплати ділових поїздок. Ці факти також на говорять про те, що HRG Ukraine  може заощадити для Вашої компанії в середньому 1620 грн на кожному квитку (у 15% випадків ми знаходимо більш дешевий тариф) за допомогою автоматизованого рішення пошуку більш дешевого тарифу вже після здійснення бронювання. Або про те, що ми можемо організувати транспортування, конференцію і проживання для більш ніж 1000 делегатів, що збираються з усіх куточків України і з різних країн світу одночасно. Ресурси, якими володіє HRG трансформують Ваш досвід організації поїздок, як на рівні компанії так і для Вас особисто.