СЕРВІС, ТЕХНОЛОГІЇ, РІШЕННЯ


servicebig


Сервіс


Саме існування цього бізнесу залежить від виключного рівня сервісу. Від того, наприклад, як оперативно ми зможемо повернути додому сотні втомлених і, можливо, наляканих співробітників Вашої компанії, що застрягли в різних куточках світу в наслідок вулканічного пилу або цунамі. Або як швидко і безпомилково наша команда обробляє декілька сотень замовлень на бронювання квитків, готелів, оформлення віз, тощо. Розуміння клієнта або «емпатія», як ми це називаємо, грає критичну роль під час спілкування з клієнтом. Цей фактор є особливо цінним, якщо мова йде про складну комплексну організацію поїздки.


Технології


Приховані від сторонніх очей на окремому поверсі з підвищеним рівнем безпеки, працює і творить окрема група абсолютно відданих своїй справі людей. Це наш технологічний підрозділ: команда розробників, які вже встигли попрацювати у ведучих компаніях світової ІТ індустрії, продакт менеджери і сейлз менеджери, що вдихають життя в новітні технологічні продукти під брендом HRG. На нашій власні платформі ми розробили повний набір взаємно інтегрованих інструментів для потреб ділового туризму, що надає повну узгодженість даних по витратах, об’єднує всі складові процесу організації поїздок – від бронювання до звітності. Наші технологічні розробки безперервно адаптуються під нові потреби, що з’являються у наших клієнтів. Всі продукти HRG мають можливість персональних налаштувань для клієнта.


Рішення


Кожного року приблизно у 30% наших контрактів закінчується термін дії. Це фактично означає, що третина нашого бізнесу опиняється під загрозою. Тим не менш, 90% наших клієнтів автоматично продовжують наше партнерство незважаючи на можливість вибору нового постачальника. Так чому ж стільки міжнародних і національних компаній довіряють нам управління своїми витратами на ділові поїздки? Ми маємо свій власний стиль: глибоке вивчення і розуміння потреб клієнта, синергія досвіду, широкого набору продуктів і технологій – така комбінація гарантує найкращий результат для наших партнерів. Креативні ідеї і побажання наших клієнтів дають нам додатковий поштовх бути інноваційними. Ми одними з перших в Україні впровадили інструмент корпоративного он-лайн бронювання за запитом глобальної фінансової корпорації. Досвід і власні технології дозволяють нам швидко адаптуватися під темп і напрямок розвитку потреб наших клієнтів.