MGE — MEETINGS, GROUPS, EVENTS / ЗУСТРІЧИ, ГРУПИ, ПОДІЇ


eventsbig


Meetings - Зустрічі


Найважливіші ділові рішення, як правило, мають на увазі попереднє обговорення з колегами та партнерами по бізнесу.

Такі обговорення проходять, як на протокольних засіданнях, так і на неофіційних зустрічах у вигляді коктейльної вечірки, вечері чи банкету. Найчастіше на те чи інше рішення впливає обстановка, враження, які виробляють боку один на одного, тому високий рівень якості та комфорту при проведенні таких зустрічей стали нормою для співробітників HRG, що займаються організацією ділових зустрічей для наших корпоративних клієнтів. Звертаючись до нас, Ви звертаєтеся до професіоналів, що володіє всіма ресурсами і досвідом для підготовки зустрічі на найвищому рівні.


Groups - Групові поїздки


Поряд з комплексним обслуговуванням заходів, HRG організовує групові поїздки, забезпечуючи своїм клієнтам оптимальні умови. Наші консультанти володіють досвідом групового бронювання і підтримують контакти з відділами групових перевезень всіх найбільших авіакомпаній і туроператорів.

Звертаючись до нас для організації групових поїздок, ви отримуєте безліч переваг, включаючи економію до 50% та консолідовану інформацію про витрати на групу. Наші співробітники забезпечать успіх вашої поїздки, надаючи групові тарифи, забезпечуючи реєстрацію групи на рейс, організовуючи розсадження пасажирів і перепродаж звільнених місць іншим клієнтам, тим самим знижуючи вартість.
Ми будемо активно вести переговори від вашого імені і запропонуємо спектр додаткових послуг, пов'язаних з вашим заходом або конференцією. У комерційну пропозицію можуть бути включені послуги з транспортування вантажів, організації трансферів та інше. Всі деталі поїздки будуть приведені у відповідність з розкладом і програмою заходу.

Наші послуги включають координацію індивідуальних поїздок до місця проведення заходу та об'єднання в групу пасажирів з різних міст і країн, що дає право скористатися перевагами групових тарифів. Ми також проводимо для своїх корпоративних клієнтів порівняльний аналіз тарифів на авіаперельоти.
Ваш відділ закупівель оцінить вигоду співпраці з нами, отримуючи цілісне уявлення про витрати на авіаперевезення. Всі клієнти можуть в рівній мірі скористатися перевагою отримання звітних даних з єдиного джерела.


Events - організація заходів


HRG використовує свій досвід у сфері ділових поїздок, щоб запропонувати вам вичерпну спектр послуг з організації заходів.

Ми знайдемо і забронюємо найбільш підходящі приміщення, організуємо трансфери і погодимо меню. Вам залишиться тільки зібратися.
Наші послуги включають в себе інспекційні поїздки на місця передбачуваного проведення заходів, складання комерційної пропозиції та узгодження договору, і ми гарантуємо повну відповідність надаваних послуг вимогам вашої корпоративної політики.
Ви отримаєте ряд таких переваг, як прозорість витрат, консолідація даних для звіту, більш широкий вибір постачальників, відстеження виконання замовлення, дотримання заходів безпеки та стабільно високий рівень сервісу. 

Технології в організації заходів

Ми використовуємо не тільки свій досвід, але й власні технології для пошуку та бронювання залів, збору необхідної інформації.
Наші технології дозволяють здійснювати пошук місця проведення заходу шляхом підбору за заданими критеріями, отримувати і зберігати інформацію про залах, тарифи, умови бронювання, а також вести календар подій - як планованих, так і вже підтверджених.

Можливість управляти подіями

Наша технологія дає можливість вам і вашим колегам управляти заходом будь-якого масштабу з точки зору планування, реєстрації і подальшої оцінки рівня проведення. Система передбачає не тільки зберігання інформації, а й можливість у будь-який час додавати супутні документи в форматі PDF або посилання на інші ресурси, бронювати готелі і трансфери і отримувати контактну інформацію по всім учасникам заходу.