Цікава інформація

18 квiтня 2016

Скасування або затримка рейсу - два самих підступних сюрприза, які можуть чекати на туристів на самому початку подорожі. За цими неприємними подіями, за традицією розпочинаэться нервування вселенського масштабу: нудне очікування в незручних кріслах, прослуховування оголошень по гучномовцю... Однак так йдуть справи не у всіх повітряних гаванях. Разом з виданням The Daily Mail пропонуємо ознайомитися з декількома неймовірними аеропортами, в яких пасажири з радістю погодилися б затриматися на декілька днів.


12 квiтня 2016

Скасування рейсу не таке вже й рідкісне явище, як здається на перший погляд. Причини можуть бути різні. Якщо рейс скасували незадовго до вильоту, то швидше за все виною погодні умови або технічні несправності. Але буває, що рейс скасовують за кілька тижнів і навіть місяць до вильоту. Що робити в кожному конкретному випадку?


29 березня 2016

Літак - один з найбільш безпечних і комфортних засобів для подорожей світом. Та не зважаючи на це, більшість батьків бояться подорожувати з маленькими дітьми, вважаючи авіаподорожі складними і незручними. Чи так це страшно насправді? Сьогодні ми розповімо Вам про те, як підготуватися і перенести переліт з дитиною.


28 березня 2016

Існує приваблива пропозиція відпочити? Дізналися про вигідні ціни на авіаквитки, але не вистачає коштів на придбання? Плануєте заздалегідь відпустку або виникає потреба терміново кудись полетіти?


28 березня 2016

Ці десять порад дозволять поєднати роботу з відпочинком і отримати максимальне задоволення від поїздки. Зрозуміло, не заважаючі справі.


11 березня 2016

Дуже часто під час наших особистих або ділових подорожей, ми використовуємо в якості перевізника Укрзалізницю. І, на жаль, ми не завжди залишаємося задоволені якістю наданого нам сервісу під час подорожі. Тому дуже важливо знати базові права пасажирів і не дозволяти працівникам залізниці ігнорувати їх.


25 лютого 2016

Призначення для експлуатації міжнародних повітряних ліній