Цікава інформація

29 сiчня 2016

Ісландія - це країна, яка дивує і заворожує всіх гостей буквально з першого погляду. Тут можна зустріти північну екзотику в її абсолютно первозданному вигляді. Острів вражає своїми неймовірними контрастами - тисячолітніми льодовиками і киплячими гейзерами, ревучими водоспадами і свіжими лавовими полями, скелястими фіордами і мальовничими національними парками.


18 сiчня 2016

Дізнатися куди можна дістатися з будь-якого аеропорту в світі без пересадок можна за допомогою сайту flightconnections.com


23 грудня 2015
Навряд чи хтось стане сперечатися, що ділові подорожі часто дуже важливі, хвилюючі і вимотуючі. Належить вирішити багато питань, побачитися з багатьма людьми, відвідати різні наради і засідання. Але сьогодні ми хотіли б поділитися з Вами тим, як можна будь-яку ділову подорож зробити легше.

14 грудня 2015

Північне сяйво - приголомшливе по красі видовище. Цей містичний, непередбачуваний феномен може тривати від декількох годин до декількох діб. Ісландія - найкраще місце для спостереження за північним сяйвом і святкування Нового року.


04 грудня 2015

Наша країна різнобарвна та різноманітна! Приїжджайте до нас і відкрийте для себе багату природу, казкові міста, смачну кухню і прекрасну культуру. Україна - найдоступніша країна Європи для занять екотуризмом, спортивним туризмом, зимовим туризмом, морським туризмом.


23 листопада 2015

Бронюючи проживання в готелі, ми нерідко стикаємося з різними типами харчування. Нажаль, їх розшифровка не завжди дається, тому сьогодні ми вирішили заповнити цю прогалину і докладно розглянути кожен з них.


08 липня 2015

Індустрія туризму влаштована таким чином, що між мандрівником, туристичним агентством і авіакомпаніями існує ще одна важлива ланка - GDS (global distribution system – глобальна система бронювання). Основних у світі всього 4: Амадей, Travelport (Галілей, Worldspan), Sabre.