Цікава інформація

26 сiчня 2015

Вирушаючи в подорож, прийміть до уваги цей список.


07 серпня 2014
Бракує часу і бажання возитися з документами? 
Немає проблем! Повноцінний теплий відпочинок за кордоном можливий без зайвих затримок. 
Йтиметься про кращих безвізових пляжних курортах. 

10 липня 2014

Поради для тих, хто боїться літати

Зараз досить часто можна почути фразу "я боюся літати літаком". Незважаючи на те, що статистика впевнено доводить: літак - найбезпечніший вид транспорту.

Насправді, в тому, що ви боїтеся літати, нічого страшного немає. Проте з цим потрібно однозначно боротися, адже паніка і неконтрольоване поведінка може стати серйозною проблемою і неабияк зіпсувати подорож.


16 квiтня 2014

Яку їжу можна купити за $ 5 в будь-якій точці світу? Знайти найдешевшу і смачну їжі набагато складніше, ніж вибрати дорогий ресторану, але гра варта свічок. Видання The Daily Meal розглянуло, що можна отримати за $ 5 в 10 містах по всьому світу, і результати можуть вас здивувати.


06 березня 2014

Якщо ви зібралися в подорож з дитиною, то Вас, скоріш за все, цікавить питання - як провезти коляску в літаку? Сьогодні ми хотіли б докладно вивчити це питання. Чи можна брати дитячу коляску в літак?


06 лютого 2014

Під час новорічних свят і, відповідно , зимових відпусток , люди масово починають піклуватися про отримання візи. Однак деякі перед самою поїздкою опиняються в скрутній ситуації , а саме - зі штампом про відмову у візі в паспорті. Ось список найбільш частих причин візових невдач :


25 вересня 2013

Присутністю стюардеси на борту літака зараз нікого не здивуєш, хоча 80 років тому поява стюардес стало одним з вирішальних факторів популяризації цивільних авіаперевезень.