HRG ПОРТАЛ


hrg-portalbig

HRG Portal – єдине он-лайн середовище для бронювання та погодження ділових поїздок


Зручність і простота


Бронювання ділової поїздки, процес її авторизації, управління витратами всієї компанії – все це значно простіше робити в єдиному середовищі. Простий і дружній інтерфейс HRG Portal має можливість доступу з будь якого пристрою, таким чином наш портал - це єдине вікно для організації ділових (а також приватних) поїздок, їх погодження і звітування по ним. У Вас є доступ до он-лайн бронювання не тільки авіа квитків на регулярні і лоу кост  рейси (як на сайтах авіа компаній), а й до бронювання готелів, залізничної дороги в Україні і за кордоном, оформлення медичного страхування. Быльш за те, передбачена можливість заповнити замовлення в офф-лайн режимі прямо на порталі.


Гарантія економії (дотримання корпоративної політики контролюється автоматичним чином під час бронювання)


І що не менш важливо, Ваша компанія має гарантію того, що співробітники використовують пріоритетних постачальників, дотримуються корпоративної політики і внутрішніх процедур з організації ділових поїздок, тобто оптимально використовують бюджет компанії.


Безпека подорожуючих


HRG Portal – це продукт, що персоніфікується під кожну компанію, відповідно містить вбудовану інформацію про тревел політику, будь які застереження щодо подорожей в ту чи іншу країну, статуси рейсів (відміни, зміни розкладу, тощо), екстрені новини про природні та інші катаклізми і небезпеки, прогноз погоди в пунктах призначення, а також інформацію про місцезнаходження кожного співробітника компанії в режимі реального часу.