Як сплатити за авіаквиток


Система бронювання пропонує наступні методи оплати бронювання авіаквитків:

- Платіжна карта Visa / Master Card через платіжний шлюз ПриватБанку. Ми приймаємо основні види кредитних карток наступних платіжних систем: Visa, Visa-Electron, Maestro, MasterCard.

- Готівку в офісі агентства

- Банківська квитанція

- Безготівковий розрахунок

Попереднє бронювання з подальшою оплатою можливо не пізніше, ніж за 2 дні до передбачуваної дати вильоту. При цьому ціна авіаквитка буде відповідати зазначеній на сайті в момент бронювання.

1. Процес оплати авіаквитків, заброньованих в режимі онлайн, платіжною карткою.

Крок перший Введення деталей платіжної картки

Після успішного створення бронювання, на екрані комп'ютера відобразиться номер Вашого замовлення. Для того, щоб виконати оплату замовлення, будь ласка, натисніть на кнопку «Оплатити». Система переадресує Вас на захищений платіжний шлюз ПриватБанку, де необхідно буде ввести деталі платіжної картки (номер картки, термін придатності карти і код безпеки, розташований на зворотній стороні картки) для підтвердження платежу. Для безпеки наших клієнтів, на стороні ПриватБанку застосовується ідентифікація клієнтів за номером мобільного телефону.

Крок другий Введення номера мобільного телефону для ідентифікації платника

Після введення деталей карти, система попросить Вас ввести номер мобільного телефону, на який протягом хвилини автоматично буде відправлено смс пароль. Введіть смс пароль в поле на сторінці оплати і підтвердити платіж. У тому випадку, якщо Ви не отримали смс пароль протягом 1-3 хвилин, зв'яжіться з нашим консультантом.

Крок третій Підтвердження платежу і випуск електронного авіаквитка

Інформацію про успішну оплату картою, ми отримуємо в режимі онлайн. Якщо ваша транзакція не підтвердилася, рекомендуємо виконати наступні операції з Вашим банком:

- Зв'язок з клієнтською підтримкою і відкрити карту для оплати через Інтернет;

- Збільшити ліміти на карті для оплати через інтернет;

- Підтвердити оплату через платіжний шлюз ПриватБанк.

Якщо з Вашої сторони виконані наші рекомендації, але платіж все одно не проходить, зв'яжіться з нашим менеджером або виберіть оплату авіаквитка іншим доступним методом.

Сума з Вашого рахунку буде знята в момент завершення оплати на стороні платіжного шлюзу ПриватБанку. Списання здійснюється в гривнях, якщо платіжна картка оформлена на території.

Звертаємо Вашу увагу, якщо Ваш рахунок відкритий в іншій валюті (USD, RUB, EUR), то конвертація здійснюється за курсом банку, в якому оформлена Ваша карта.

Крок 4. Повторна спроба оплатити платіжною карткою.

Наша система налаштована таким чином, щоб клієнт зміг виконати чотири спроби оплатою картою. У випадки п'ятої спроби - якщо Ви використовуєте один і той же номер платіжної картки, система відхилить Ваш платіж.

Крок 5. Випуск електронного квитка після отримання оплати.

Після отримання оплати за авіаквиток, наш менеджер випустить електронний квиток. Підтвердження і електронний квиток автоматично система відправляє на Вашу електронну пошту.

 

На сторінці внесення даних про пасажирів, Ви можете скористатися послугою «Мій профайл», щоб автоматично завантажити дані про пасажирів. У профайл можна ввести до 9 (дев'яти) пасажирів.