Новини

16 серпня 2017

За вляніем кризи німецька авіакомпанія Air Berlin шукає захисту від своїх кредиторів після вичерпання наявних засобів, щоб залишатися платоспроможною. Але авіакомпанія заявляє, що хоче залишатися в експлуатації після урядової допомоги.


06 липня 2017

Etihad, Emirates і Turkish Airlines повідомили, що заборони на перевезення електроніки з основних аеропортів на Близькому Сході в США були зняті. Оголошення відноситься тільки до перельотів в США і не впливає на заборону для Європи / Великобританії.


09 червня 2017

Із задоволенням повідомляємо Вам про те, що Міністр закордонних справ Павло Клімкін та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписали від України угоду зі Швейцарією про візову лібералізацію.


07 червня 2017

Кожного разу, коли Ваша Компанія купує авіаквитки для співробітників, клієнтів чи партнерів на рейси МАУ, Ви отримуєте ПОДВІЙНУ ВИГОДУ:
-Милі на корпоративний рахунок КОМПАНІЇ.
-Милі на індивідуальні рахунки СПІВРОБІТНИКІВ, КЛІЄНТІВ, ПАРТНЕРІВ.


29 травня 2017

В Україні стартує інформаційна кампанія «Відкрий Європу» щодо правил і переваг безвізового режиму з Європейськими країнами.


23 травня 2017

22 травня 2017 року офіційному журналі Європейського Союзу оприлюднено рішення про скасування візових вимог для українських громадян. Таким чином, в 20-денний термін з моменту публікації, українцям стане доступний безвізовий в'їзд до країн ЄС і зону Шенгену.


17 квiтня 2017

14 квітня авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» відкрила пряме регулярне повітряне сполучення між Києвом і Херсоном.