КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПОДОРОЖЕЙ ДО КРАЇН ЄС


КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПОДОРОЖЕЙ ДО КРАЇН ЄС

В Україні стартує інформаційна кампанія «Відкрий Європу» щодо правил і переваг безвізового режиму з Європейськими країнами.

В рамках комунікаційної кампанії заплановано активності по роз'ясненню правил і переваг безвізового режиму. Вони будуть адресовані, перш за все, тим українцям, хто вже зараз їздить в Європу і планує подорожувати до країн Євросоюзу ще частіше, коли безвізовий режим набуде чинності. Ряд матеріалів і заходів буде адресований і тим, хто вперше збирається відвідати європейські країни. 

Комунікаційна кампанія стартує із запуску інформаційної веб платформи www.openeurope.in.ua. Його матеріали орієнтовані на найширшу аудиторію - від студентів до пенсіонерів, відпочиваючих і бізнесменів. Всі головні аспекти безвізових поїздок в ЄС роз'яснюються в зручній формі запитань і відповідей, простою і доступною мовою. Розділи для мандрівників детально пояснюють правила і можливості безвіза - роль біометричного закордонного паспорта, правила перетину кордону, терміни перебування в ЄС, можливості для туризму, короткотермінового навчання та розвитку бізнесу. 

На сайті є окремі розділи для подорожуючих з дітьми, для жителів анексованого Криму і непідконтрольних уряду територій Донбасу, для тих, хто планує навчатися і працювати в ЄС, а також розділ про можливості участі в програмах ЄС для студентів і науковців з України. 

На сайті також створений спеціальний розділ для експертного співтовариства. У ньому можна знайти дані соціологічних досліджень і результати моніторингу українських медіа на тему безвіза. Саме в цьому розділі всі, хто цікавиться зможуть знайти інформаційні матеріали даної кампанії. Вона буде поповнюватися і буде відкритою для вільного використання. Матеріали можуть бути корисні в роботі туристичних операторів, страхових компаній, а також будь-яких інших організацій, які пов'язані з поїздками українців до країн Європи. Сайт доступний на двох мовах - українською та російською.

Комунікаційна кампанія охопить всі регіони України і триватиме до кінця 2018 року.