Новини

20 грудня 2016

Повідомляємо Вас, що з метою підвищення активність учасників програм лояльності МАУ Panorama Club та Panorama Club Corporate з використання накопичених на рахунках бонусних миль, авіакомпанія вводить термін дії миль.


13 вересня 2016

Представники авіакомпаній остерігаються, що смартфони можуть стати причиною пожежі в літаках. Тому на вже кілька авіакомпаній заборонили пасажирам включати або заряджати смартфони Samsung Galaxy Note 7 на борту через виявлені випадків загоряння акумулятора.


18 серпня 2016

Авіакомпанія МАУ розпочала тестування послуги SMS-інформування пасажирів регулярних рейсів у разі затримки або скасування рейсу. Таким чином, клієнти будуть завчасно повідомлені про важливі зміни у розкладі польотів.


17 серпня 2016

Авіакомпанія Austrian Airlines анонсувала запуск нового рейсу до Гонконгу, посинаючи з 5 вересня 2016 року.


04 травня 2016

Із задоволенням повідомляємо Вам про те, що відтепер HRG Ukraine має можливість бронювати залізничні квитки одного з найбільш популярних залізничних перевізників Європи - SNCF.


18 березня 2016

Повідомляємо про акційну пропозицію для подорожуючих з Києва, Одеси, Дніпропетровська, Львова, Херсона та Запоріжжя до Стамбула. Переліт round trip від 27 USD!


09 лютого 2016

Авіакомпанія Aeromexico анонсувала запуск нового рейсу до Мехіко через Амстердам з 29 травня 2016 року, таким чином зв'язавши Мексику з ще однією країною Європи.