Новини

17 листопада 2015

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» перейшла до чергового етапу впровадження концепції бортового харчування «Buy on Board» – «Купуй на борту». Так, пасажирам доступна послуга з попереднього замовлення харчування «Preordered Meal» на сайті, в касах або через Контактний центр авіакомпанії.


14 жовтня 2015

EIBTM 2015 - це найбільший міжнародний туристичний форум, який щорічно проходить в Барселоні (Іспанія). Діловий і корпоративний туризм, організація конференцій, семінарів, заохочувальних поїздок для персоналу та інших заходів - ось основні теми, котрим присвячується виставка. Цього року EIBTM пройде в 23-й раз. Організатором виставки є Reed Travel Exhibitions.


30 вересня 2015

Авіакомпанія МАУ повідомляє, що отримала офіційне повідомлення про заборону на виконання рейсів до пунктів Російської Федерації.


25 вересня 2015

Ми хотіли б познайомити Вас з новим додатком, який деякі наші колеги та партнери використовують протягом останніх декількох тижнів. Завдяки цьому додатку, відтепер Ви можете обирати того, хто буде сидіти поруч під час Ваших перельотів або поїздок на поїзді, крім того, Ви будете отримувати всі оновлення, які стосуються Ваших поїздок, як наприклад, затримки рейсів або будь-які нагадування.


18 вересня 2015

Чи очікує на Вас захоплююча подорож або нетривалий відпочинок в будь-якому куточку світу - у Вас є можливість забронювати автомобіль і сплатити вартість прокату заздалегідь в гривнях.


07 вересня 2015

Приємно нагадати вам, що цього року безліч розваг, ароматного вина, смачних страв, гучних пісень та народних танців - коротше, свято Тбілісоба - відбудеться 17-18 жовтня!


25 серпня 2015

Wizz Air Kyiv City Marathon 2015 відкриває для вас можливість вписати своє ім’я в спортивну історію України! Вже вшосте наше місто прийматиме марафонський забіг – спортивний захід світового рівня, учасником котрого можете стати і ви. Марафон – це можливість випробувати, та здолати самого себе, насолодитись спортом у його чистому виді і спілкуванням із новими і старими друзями. Перевершити самого себе – це складний шлях, що може складатись з десятків падінь і підйомів, проте це буде той шлях, про проходження якого ви ніколи не забудете – в цьому вже переконались тисячі бігунів, які щорічно виходять на вулиці Києва під час марафону.

Цього року компанія Sky Travel HRG Ukraine виступає офіційним партнером з розміщення учасників марафону в готелях Києва під час заходу.

Станьте одним з них і відчуйте фантастичну енергію спорту!