Події HRG Ukraine

30 червня 2017

Зовсім нещодавно Sky Travel HRG Ukraine відсвяткувала свій 20-ти річний ювілей, 20 років потужного розвитку - 1200 корпоративних клієнтів, 3 мільйони відправлених пасажирів, 50 мільйонів гривень сплачених податків.


28 лютого 2017

Цього року HRG Ukraine святкує свій 20-річний юбілей.


08 грудня 2016

Незважаючи на те, що грудень тільки розпочався, але морозний і сонячний день, а також затишна атмосфера нової кондитерськоїй SWEET BOOK якнайкраще сприяли такій зустрічі.


07 листопада 2016

Кожна людина намагається жити в резонансі зі своїми життєвими цінностями. Найчастіше вони неусвідомлено впливають на нашу взаємодію з зовнішнім світом, не так часто нам вдається глибоко задуматися, проаналізувати і кристалізувати основні з них.


06 липня 2016

HRG DAY - це щорічне свято, що об'єднує всіх співробітників HRG в усьому світі!


23 червня 2016

Ділові поїздки - це частина стратегії розвитку практично будь-якої компанії. Результати поїздок (підписані договори, нові партнери, ідеї та враження від конференцій і виставок, і т.п.) прямо впливають на прибутковість компаній. З іншого боку, настає момент, коли корпоративна тревел політика ідеально продумана, її дотримання контролюється, проведені успішні переговори з постачальниками, то як ще можна оптимізувати витрати на ділові поїздки?


25 квiтня 2016

Клієнти можуть не пам'ятати, що ви сказали, але вони ніколи не забудуть те, що ви змусили їх відчути!