Події HRG Ukraine

19 квiтня 2016

17 квітня нам пощастило приєднатися до надзвичайного дійства - Kiev Half Marathon 2016, партнером якого вже вдруге стала компанія HRG Ukraine. 


22 лютого 2016

18 лютого відбувся надзвичайний за енергетикою майстер-клас Джона Шоула «Клієнти на все життя», організовний компаниєю KA Group, одним з партнерів котрого стала наша компаняя - HRG Україна.


23 грудня 2015

Добрий, теплий і смачний ранок вийшов завдяки щорічному Різдвяному Сніданку HRG Ukraine, що був організований за підтримки генеральних спонсорів компаній Hertz и Choice Hotels та, безумовнго, у супроводі потужної позитивної енергетики, якою з нами поділилися наші клієнти та партнери.


14 вересня 2015

Похмурий ранок неділі для нашої команди розпочався з поїздки за місто в чудовий комплекс «Kidev». Наш партнер «Lufthansa Group», в особі Олени Чередниченко, розповіла нам про новини компанії, тим самим «включила» нас у робочий режим. Трохи пізніше була ароматна кава, яка вже остаточно змусила нас прокинутися, спілкування з колегами і знайомство з нашим тренером Оленою Сисоєвою з консалтингової групи «Живе Діло». Так почався наш тренінг з емоційної компетентності.


26 червня 2015

25 червня 2015 Sky Travel HRG Ukraine спільно з партнерами Etihad Airways, Slupsky Event Management і Фігаро-Кейтеринг організували чудовий захід "Сімейну італійську вечерю" в зеленому дворику Artevilla для своїх друзів, колег, клієнтів і партнерів.


26 травня 2015

ТОВ “Скай Тревел Холдинг”, що здійснює свою діяльність під брендом HRG Ukraine, провідна міжнародна компанія з надання послуг ділового туризму для корпоративних клієнтів, повідомляє про призначення Олени Мартинчук Генеральним Директором компанії з 1 червня 2015 року. Олена приймає на себе функції Валерії Луйк, яка, після 18 років успішного керівництва компанією, зосередиться на розвитку нових напрямків діяльності Холдингу.


14 травня 2015

13 травня 2015 ми були раді бачити Членів ACC на заході, організованому компанією Sky Travel HRG Ukraine спільно з партнерами American Chamber of Commerce in Ukraine, Hertz і Delta AirLines: «Відкрийте США для Вас і Вашої компанії».